MEAN WELL NTS-400P-212
Kód: NTS-400P-212
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Car Converters
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.85 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 91%
Výstupní výkon: 400W
Druh meniča: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájacie napätie: 10...16,5V DC
Napätie akumulátora: 12V
Použitie: univerzální
Primárny prúd: 40A
Špičkový výkon: 800W
Vonkajšie rozmery: 186x100,5x32mm
Výstupné napätie: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 400W
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Špičkový výkon: 800W
Účinnost: 91%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 40A
Výstupní napětí: 230V AC