MEAN WELL NTS-3200-212EU
Kód: NTS-3200-212EU
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 10.76 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 90%
Výstupní výkon: 3,2kW
Druh meniča: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájacie napätie: 10...16,5V DC
Napätie akumulátora: 12V
Použitie: univerzální
Primárny prúd: 320A
Špičkový výkon: 6kW
Vonkajšie rozmery: 420x270x98mm
Výstupné napätie: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 3,2kW
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 420x270x98mm
Špičkový výkon: 6kW
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 320A
Výstupní napětí: 230V AC