MEAN WELL NTS-300-212EU
Kód: NTS-300-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.59 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92%
Výstupní výkon: 300W
Druh meniča: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájacie napätie: 10...16,5V DC
Napätie akumulátora: 12V
Použitie: univerzální
Primárny prúd: 30A
Špičkový výkon: 600W
Vonkajšie rozmery: 210x130x55mm
Výstupné napätie: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 300W
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Špičkový výkon: 600W
Účinnost: 92%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 30A
Výstupní napětí: 230V AC