MEAN WELL NTS-1700-212EU
Kód: NTS-1700-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 5.55 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Výstupní výkon: 1,7kW
Druh meniča: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájacie napätie: 10...16,5V DC
Napätie akumulátora: 12V
Použitie: univerzální
Primárny prúd: 170A
Špičkový výkon: 3,3kW
Vonkajšie rozmery: 400x184x70mm
Výstupné napätie: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 1,7kW
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 400x184x70mm
Špičkový výkon: 3,3kW
Účinnost: 89%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 170A
Výstupní napětí: 230V AC