MEAN WELL NTS-1200-212EU
Kód: NTS-1200-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Car Converters
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.76 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupní výkon: 1,2kW
Druh meniča: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájacie napätie: 10...16,5V DC
Napätie akumulátora: 12V
Použitie: univerzální
Primárny prúd: 120A
Špičkový výkon: 2,4kW
Vonkajšie rozmery: 333x184x70mm
Výstupné napätie: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 1,2kW
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 333x184x70mm
Špičkový výkon: 2,4kW
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 120A
Výstupní napětí: 230V AC