MEAN WELL NSP-150-48
Kód: NSP-150-48
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.4 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 92,5%
Výstupný prúd: 3,15A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 44...57V DC
Rada výrobcu: NSP-150
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupné napätie: 48V DC