MEAN WELL NSP-150-36
Kód: NSP-150-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.41 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92,5%
Výstupný prúd: 4,2A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 32...43V DC
Rada výrobcu: NSP-150
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupné napätie: 36V DC