MEAN WELL NSP-100-7.5
Kód: NSP-100-7.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.29 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 13,4A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 6,8...9V DC
Rada výrobcu: NSP-100
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupné napätie: 7,5V DC