MEAN WELL NSP-100-60
Kód: NSP-100-60
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.3 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92%
Výstupný prúd: 1,7A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 120...431V DC, 85...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 54...72V DC
Rada výrobcu: NSP-100
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupné napätie: 60V DC