MEAN WELL NSP-100-36
Kód: NSP-100-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Účinnosť: 91,5%
Výstupný prúd: 2,8A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 32...43V DC
Rada výrobcu: NSP-100
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupné napätie: 36V DC