MEAN WELL NSP-100-24
Kód: NSP-100-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 4,2A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 21...26V DC
Rada výrobcu: NSP-100
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupné napätie: 24V DC