MEAN WELL NSP-100-24
Kód: NSP-100-24Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnosť: | 91% |
| Výstupný prúd: | 4,2A |
| Doplnkové funkcie: | aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF |
| Druh napájacieho zdroja: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické pripojenie: | svorkovnice |
| Napájacie napätie: | 120...431V DC, 85...305V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupných napätí: | 21...26V DC |
| Rada výrobcu: | NSP-100 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 99x97x30mm |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupné napätie: | 24V DC |




