MEAN WELL NSP-100-15
Kód: NSP-100-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Účinnosť: 92%
Výstupný prúd: 6,7A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 15...19V DC
Rada výrobcu: NSP-100
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupné napätie: 15V DC