MEAN WELL NPP-1700-12
Kód: NPP-1700-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.92 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, GEL (gelový)
Druh vývodu: šroubová svorka
Max. nabíjací prúd: 85A
Nabíjané kapacity: 300...1000Ah
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Použitie: akumulátor 12V
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výstupné napätie: 13,8V DC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Druh akumulátoru: kyselino-olověné
Max. nabíjecí proud: 85A
Nabíjené kapacity: 300...1000Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Druh vývodu: šroubová svorka
Účinnost: 92%
Použití: akumulátor 12V
Výstupní napětí: 13,8V DC