MEAN WELL NDR-120-48
Kód: NDR-120-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.59 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 2,5A
Doplnkové funkcie: signalizace správnosti výstupního napětí
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN, slim
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -20...70°C
Rozsah výstupných napätí: 48...55V DC
Rada výrobcu: NDR-120
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 40x125,2x113,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: slim
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 2,5A
Napájecí napětí: 127...370V DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 40x125,2x113,5mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výstupního napětí
Řada výrobce: NDR-120
Výstupní napětí: 48V DC