MEAN WELL LRS-1200-36
Kód: LRS-1200-36
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 33,3A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: LRS-1200
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 225x124x41mm
Výkon: 1,2kW
Výstupné napätie: 36V DC