MEAN WELL LRS-1200-24
Kód: LRS-1200-24Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.28 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 93% |
| Výstupný prúd: | 50A |
| Druh napájacieho zdroja: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické pripojenie: | svorkovnice |
| Napájacie napätie: | 180...305V AC, 250...431V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -30...70°C |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 225x124x41mm |
| Výkon: | 1,2kW |
| Výstupné napätie: | 24V DC |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)