MEAN WELL LRS-1200-12
Kód: LRS-1200-12
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.28 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 92A
Doplnkové funkcie: remote sense, nucené chlazení - ventilátor
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 180...305V AC, 250...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: LRS-1200
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 225x124x41mm
Výkon: 1,2kW
Výstupné napätie: 12V DC