MEAN WELL LPS-100-15
Kód: LPS-100-15
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.43 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 80%
Výstupný prúd: 6,7A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: zástrčka rozteč 3,96mm
Napájacie napätie: 88...264V AC, 248...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -10...60°C
Rozsah výstupných napätí: 13,5...18V DC
Rada výrobcu: LPS-100
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 222x62x32mm
Výkon: 100,5W
Výstupné napätie: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 100,5W
Napájecí napětí: 248...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 6,7A
Pracovní teplota: -10...60°C
Účinnost: 80%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 222x62x32mm
Elektrické připojení: zástrčka rozteč 3,96mm
Řada výrobce: LPS-100
Související produkty: VHR-8N
Výstupní napětí: 15V DC