MEAN WELL LPF-16D-15
Kód: LPF-16D-15
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.21 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 83%
Výstupný prúd: 1,07A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -35...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 8,25...15V DC
Rada výrobcu: LPF-16
Stupeň krytia: IP30
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 148x40x32mm
Výkon: 16,05W
Výstupné napätie: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 16,05W
Výstupní proud: 1,07A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP30
Vnější rozměry: 148x40x32mm
Řada výrobce: LPF-16
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -35...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 83%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC