MEAN WELL LPC-100-1050
Kód: LPC-100-1050
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.58 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 1,05A
Druh krytu: LPC-100
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -25...50°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rada výrobcu: LPC-100
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 190x52x37mm
Výkon: 100,8W
Výstupné napätie: 48...96V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 100,8W
Výstupní proud: 1,05A
Napájecí napětí: 127...370V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 190x52x37mm
Řada výrobce: LPC-100
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -25...50°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Účinnost: 90%