MEAN WELL LOP-600-54
Kód: LOP-600-54
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.61 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 11,2A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...80°C
Rada výrobcu: LOP-600
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 600W
Výstupné napätie: 54V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 600W
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-600
Doplňkové funkce: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Výstupní napětí: 54V DC