MEAN WELL LOP-500-18
Kód: LOP-500-18
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 27,8A
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...80°C
Rada výrobcu: LOP-500
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 0,5kW
Výstupné napätie: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 500W
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-500
Doplňkové funkce: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Výstupní napětí: 18V DC