MEAN WELL HVGC-150-1050B
Kód: HVGC-150-1050B
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.19 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 1,05A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 254...747V DC, 180...528V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rada výrobcu: HVGC-150
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 245x68x38,8mm
Výkon: 150,15W
Výstupné napätie: 15...143V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 150,15W
Výstupní proud: 1,05A
Napájecí napětí: 254...747V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 245x68x38,8mm
Řada výrobce: HVGC-150
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 90%