MEAN WELL HRP-600N3-48
Kód: HRP-600N3-48
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 13A
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 40,8...55,2V DC
Rada výrobcu: HRP-N3
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 218x105x61,5mm
Výkon: 624W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 624W
Výstupní proud: 13A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Výstupní napětí: 48V DC