MEAN WELL HRP-600N3-24
Kód: HRP-600N3-24
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 27A
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 21,6...28,8V DC
Rada výrobcu: HRP-N3
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 218x105x61,5mm
Výkon: 648W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 648W
Výstupní proud: 27A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Výstupní napětí: 24V DC