MEAN WELL HRP-300N3-12
Kód: HRP-300N3-12
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.9 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 27A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, remote sense
Druh krytu: 980A
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 10,2...13,8V DC
Rada výrobcu: HRP-N3
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 199x105x41mm
Výkon: 324W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 324W
Výstupní proud: 27A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x105x41mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Druh krytu: 980A
Doplňkové funkce: remote sense
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 12V DC