MEAN WELL HRP-300-15
Kód: HRP-300-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.97 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 22A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC
Druh krytu: 980A
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 13,5...18V DC
Rada výrobcu: HRP-300
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 199x105x41mm
Výkon: 330W
Výstupné napätie: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 330W
Výstupní proud: 22A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x105x41mm
Řada výrobce: HRP-300
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Druh krytu: 980A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 15V DC