MEAN WELL HRP-200-7.5
Kód: HRP-200-7.5
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Hmotnosť: 0.76 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 86%
Výstupný prúd: 26,7A
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 6,8...9V DC
Rada výrobcu: HRP-200
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 199x98x38mm
Výkon: 200,3W
Výstupné napätie: 7,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 200,3W
Výstupní proud: 26,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Výstupní napětí: 7,5V DC