MEAN WELL HRP-200-3.3
Kód: HRP-200-3.3
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Hmotnosť: 0.76 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 80%
Výstupný prúd: 40A
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 2,8...3,8V DC
Rada výrobcu: HRP-200
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 199x98x38mm
Výkon: 132W
Výstupné napätie: 3,3V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 132W
Výstupní proud: 40A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 80%
Výstupní napětí: 3,3V DC