MEAN WELL HRP-150N3-12
Kód: HRP-150N3-12
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.54 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 13A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, remote sense
Druh krytu: 901I
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 10,2...13,8V DC
Rada výrobcu: HRP-N3
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 159x97x38mm
Výkon: 156W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 156W
Výstupní proud: 13A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 159x97x38mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Druh krytu: 901I
Doplňkové funkce: remote sense
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 12V DC