MEAN WELL HLN-80H-42A
Kód: HLN-80H-42A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.51 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 1,17...1,95A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...50°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 38...46V DC
Rada výrobcu: HLN-80H
Stupeň krytia: IP64
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 181x61,5x35mm
Výkon: 81,9W
Výstupné napätie: 42V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 81,9W
Výstupní proud: 1,17...1,95A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP64
Vnější rozměry: 181x61,5x35mm
Řada výrobce: HLN-80H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...50°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 91%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 42V DC