MEAN WELL HLG-80H-20B
Kód: HLG-80H-20B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.86 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 4A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Pracovná teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rada výrobcu: HLG B
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 195,6x61,5x38,8mm
Výkon: 80W
Výstupné napätie: 20V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 80W
Výstupní proud: 4A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 195,6x61,5x38,8mm
Řada výrobce: HLG B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 90%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 20V DC