MEAN WELL HLG-80H-15B
Kód: HLG-80H-15B
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.88 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 5A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Pracovná teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rada výrobcu: HLG B
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 195,6x61,5x38,8mm
Výkon: 75W
Výstupné napätie: 15V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 75W
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 195,6x61,5x38,8mm
Řada výrobce: HLG B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 89%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC