MEAN WELL HLG-600H-36AB
Kód: HLG-600H-36AB
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 4.03 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95,5%
Výstupný prúd: 8,3...16,7A
Pracovná teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 30,6...37,8V DC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 280x144x48,5mm
Výkon: 601,2W
Výstupné napätie: 36V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 601,2W
Výstupní proud: 8,3...16,7A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 280x144x48,5mm
Řada výrobce: HLG-600H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 95,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 36V DC