MEAN WELL HLG-600H-30AB
Kód: HLG-600H-30AB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.94 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 10...20A
Pracovná teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 25,5...31,5V DC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 280x144x48,5mm
Výkon: 600W
Výstupné napätie: 30V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 600W
Výstupní proud: 10...20A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 280x144x48,5mm
Řada výrobce: HLG-600H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 95%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 30V DC