MEAN WELL HLG-600H-15AB
Kód: HLG-600H-15AB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.99 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93,5%
Výstupný prúd: 18...36A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče PE L N
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 12,7...15,8V DC
Rada výrobcu: HLG-600H
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 280x144x48,5mm
Výkon: 540W
Výstupné napätie: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 540W
Výstupní proud: 18...36A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 280x144x48,5mm
Řada výrobce: HLG-600H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 93,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC