MEAN WELL HLG-480H-C3500B
Kód: HLG-480H-C3500B
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.75 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 3,5A
Druh krytu: 251
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...85°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rada výrobcu: HLG C B
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 262x125x43,8mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 68...137V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 480W
Výstupní proud: 3,5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 262x125x43,8mm
Řada výrobce: HLG C B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...85°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 95%