MEAN WELL HLG-480H-54A
Kód: HLG-480H-54A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.62 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 4,4...8,9A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Pracovná teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 45,9...56,7V DC
Rada výrobcu: HLG A
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 262x125x43,8mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 54V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 480W
Výstupní proud: 4,4...8,9A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 262x125x43,8mm
Řada výrobce: HLG A
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 95%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 54V DC