MEAN WELL HLG-480H-42AB
Kód: HLG-480H-42AB
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.7 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 5,7...11,4A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče PE L N
Pracovná teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 35,7...44,1V DC
Rada výrobcu: HLG-480H
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 262x125x43,8mm
Výkon: 478,8W
Výstupné napätie: 42V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 478,8W
Výstupní proud: 5,7...11,4A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 262x125x43,8mm
Řada výrobce: HLG-480H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 95%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 42V DC