MEAN WELL HLG-40H-54AB
Kód: HLG-40H-54AB
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.71 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 89,5%
Výstupný prúd: 0,45...0,75A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče PE L N
Pracovná teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 49...58V DC
Rada výrobcu: HLG-40H
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 171x61,5x36,8mm
Výkon: 40,5W
Výstupné napätie: 54V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 40,5W
Výstupní proud: 0,45...0,75A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 171x61,5x36,8mm
Řada výrobce: HLG-40H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 89,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 54V DC