MEAN WELL HLG-240H-36AB
Kód: HLG-240H-36AB
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.25 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 92,5%
Výstupný prúd: 3,3...6,7A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče PE L N
Pracovná teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 33,5...38,5V DC
Rada výrobcu: HLG-240H
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 244,2x68x38,8mm
Výkon: 241,2W
Výstupné napätie: 36V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 241,2W
Výstupní proud: 3,3...6,7A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 244,2x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-240H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 92,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 36V DC