MEAN WELL HLG-240H-20AB
Kód: HLG-240H-20AB
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.27 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 91,5%
Výstupný prúd: 6...12A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče PE L N
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 18,6...21,4V DC
Rada výrobcu: HLG-240H
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 244,2x68x38,8mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 20V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 240W
Výstupní proud: 6...12A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 244,2x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-240H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 91,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 20V DC