MEAN WELL HLG-185H-36
Kód: HLG-185H-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93,5%
Výstupný prúd: 5,2A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC
Druh krytu: 994D
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče FG L N
Pracovná teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rada výrobcu: HLG
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 228x68x38,8mm
Výkon: 185W
Výstupné napätie: 36V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 185W
Výstupní proud: 5,2A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm FG L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 93,5%
Druh krytu: 994D
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 36V DC