MEAN WELL HLG-185H-15
Kód: HLG-185H-15
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.14 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 92%
Výstupný prúd: 11,5A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC
Druh krytu: 994D
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče FG L N
Pracovná teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rada výrobcu: HLG
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 228x68x38,8mm
Výkon: 172W
Výstupné napätie: 15V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 172W
Výstupní proud: 11,5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm FG L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 92%
Režimy práce: proudový zdroj
Druh krytu: 994D
Výstupní napětí: 15V DC