MEAN WELL HLG-150H-48AB
Kód: HLG-150H-48AB
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 3,2A
Použitie: LED
Pracovná teplota: -40...90°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupné napätie: 48V DC