MEAN WELL HLG-150H-36AB
Kód: HLG-150H-36AB
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 93,5%
Výstupný prúd: 4,2A
Použitie: LED
Pracovná teplota: -40...90°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupné napätie: 36V DC