MEAN WELL HLG-150H-20AB
Kód: HLG-150H-20AB
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 93%
Výstupný prúd: 7,5A
Použitie: LED
Pracovná teplota: -40...90°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupné napätie: 20V DC