MEAN WELL HLG-150H-15AB
Kód: HLG-150H-15AB
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.13 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 92%
Výstupný prúd: 10A
Doplnkové funkcie: ovládací vstup 0-10V DC/PWM
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pracovná teplota: -40...90°C
Režimy práce: konstantní proud+napětí
Rada výrobcu: HLG-150H
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupné napätie: 15V DC