MEAN WELL HLG-120H-42A
Kód: HLG-120H-42A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.08 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93%
Výstupný prúd: 1,4...2,9A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 38...46V DC
Rada výrobcu: HLG A
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 68x220x38,8mm
Výkon: 122W
Výstupné napätie: 42V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 122W
Výstupní proud: 1,4...2,9A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 68x220x38,8mm
Řada výrobce: HLG A
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 93%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 42V DC