MEAN WELL HEP-320-15A
Kód: HEP-320-15A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.95 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92,5%
Výstupný prúd: 9,5...19A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -55...70°C
Rozsah výstupných napätí: 13,5...17V DC
Rada výrobcu: HEP-320
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 252x90x43,8mm
Výkon: 285W
Výstupné napätie: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 285W
Výstupní proud: 9,5...19A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 252x90x43,8mm
Řada výrobce: HEP-320
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 92,5%
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Napájecí napětí: 127...431V DC
Výstupní napětí: 15V DC